World Dog Show Budapest 2013

Během letošní světové výstavy psů jsem zažila několik nepopsatelných okamžiků. V Budapešti startovali čtyři Elimaráci, jedna králice a tři irčánci. K mé neutuchající radosti byli všichni ohodnocení výbornou a v pořadí, což mi připadá snové. Na všechny děti jsem patřičně pyšná.

Bylo krásné dostat SMSku s výsledkem Šištičky a moc děkuji Kláře Miketové, která Šíšu nejen předvedla, ale nadřela se s jejím chováním v kruhu a hlavně se mi o ni celý týden starala. Díky Kláry.

Páteční odpoledne u nás probíhalo hekticky, ostatně jako téměř každé předvýstavní :-). O to lépe sobotní den začal, když jsme se již na parkovišti u výstaviště potkali s Daisy. Výborná atmosféra, která panovala u kruhu, spousta známých a přátel. No a přicházející úspěchy Elimaráků samozřejmě utužovaly úsměvy a spokojenost v našich tvářích. Bukyho vítězství třídy mladých jsem obrečela, u Dykova čtvrtého místa jsem ani nedýchala a Deisino vítězství třídy pracovní bylo pro mě třešničkou na dortu. Moc díky Hani i Romane za to, že se Deisy tak věnujete, díky za reprezentaci Elimaráků.

To měl být konec, ale nebyl. Vojta si s Bukym vyslouži i titul, který je nejvyšším dosaženým titulem Elimarácké smečky - Junior World Winner. Pro mě něco neuvěřitelného a samozřejmě velmi krásného...

ABANDINUS Elimar Doubrava - Ex 4 /7

ARTEMIS Elimar Doubrava - Ex 1 /4 CAC

BUKÉFALOS Elimar Doubrava - Ex 1 /11 HPJ, Junior World Winner 2013, Best junior