Šampion šampionů - Top hotel Praha 12.1.2013

V sobotu se náš Dykouš účastnil s Vojtou prestižní soutěže Šampion šampionů, kterou každoročně pořádá ČMKU. Sobotní dopoledne patřilo vyhlášení nejúspěšnějších jedinců výstavní sezóny, kde si naši kluci přebrali trofej za vítězství ve skupině VII.

Odpoledne proběhlo ve dvou skupinách první kolo soutěže Šampion šampionů, kde byl Dyk jediným zástupcem svého plemene, takže ho pan rozhodčí Damir Skok poslal do dalšího kola automaticky. Sedmičku posuzoval pan rozhodčí Václav Vlasák, který poslal Vojtu s Dykouškem na stupeň nejvyšší, což spolu s doprovodnou hudbou a komentářem paní Vladimíry Tiché, kerá odpoledne a večer moderovala, vehnalo do mých očí krokodýlí slzy. Byl to pro mě neopakovatelný okamžik a na obě své děti jsem opravdu patřičně pyšná.

Pocity při vyhlášení druhého místa jsou již nepopsatelné, bylo to ohromné. Reservní BIS na soutěži Šampion šampionů je náš dosud největší chovatelský úspěch. Vojtovi patří dík za předvedení a Dykouškovi za to, že to v tom vedru vydržel. Rázem se z něj stal nejúspěšnější člen naší psí smečky, zaujal významné místo v posteli.