Hanácká národní výstava 9.1.2016 Brno

Nádhernou sobotu jsme si udlěli na Národní výstavě v Brně. Po výstavní přestávce se představili jezevčíci a v kruhu se opravdu neztratili. Velké poděkování paní rozhodčí Petře Brožové a ve finálovém kruhu dr. Šimkovi, panu Tiboru Havelkovi a dr. Piskayovi.

Ve veteránech se objevil ANTARES Elimar Doubrava - historicky první pejsek, který se v naší chovatelské stanici narodil. Je pro mě neuvěřitelné, že je to již deset let. Antárek získal ocenení V1, BOV a v závěrečné soutěži o nejlepšího veteráná získal nádherné třetí místo. Za handling děkuji MUDr. Silvii Růžičkové.

Ve třídě čestné startoval IKARUS Elimar Doubrava - získal V1 a v závěrečné soutěži o nejkrásnějšího jedince tříd čestných Iki zvítězil. Byla to premiéra pro Vojtu, poprvé předváděl jezevčíka v závěrečkách na výstavě vyššího typu.

KRÓNOS Elimar Doubrava si ze třídy vítězů, kde získal titul CAC, došel pro Národního vítěze a Vítěze plemene. Jako BOB pak v závěrečných soutěžích získal ještě V. BIG.

Výstavní matadorka ZOE Elimar Doubrava, která je majetku Kristýny Urbanové získala V2.

A mlaďošky:

BERNADETTE Elimar Doubrava - V1, CAJC, BOJ

DOROTHEA Elimar Doubrava - VN 1

DINKE Elimar Doubrava - VN3

Ve veteránech měla premiéru moje velká láska Viktorka - WICTORIA BECHAM z Arislandu - V1, BOV. Přiznávám, že ukápla slzička. Viktorka výstavy vždycky moc milovala, ale deset let je na ní už trochu znát a předvádění v kruhu velmi ráda vymění za lenošení u krbu :-).

Novinkou v naší smečce je z Itálie importovaná YLANG-YLANG Luna Caprese, která při svém první výstavním startu získala v mezitřídě V1, CAC.